Leden 2013

Summer Love 2.díl

7. ledna 2013 v 20:26 | T-e-r-d-a

Summer Love

2.Díl

|2.Den v Americe - Los Angles|
Probudila jsem se v sedm hodin byla jsem tak šťastná že dneska uvidím Justina .
Až jsem se převlékla tak jsem měla velkej hlad ,šla jsem dolů do restaurace kde už na mě čekaly mamka s taťkou . Dala jsem si snídani a honem na pláž ! Strašně jsem se těšila až uvidím Justina a ty jeho hnědé oči ♥♥♥
Když jsme dorazili na pláž položila jsem věci na našu deku a rozběhla jsem se k bazénu . Jak jsem byla u bazénu Justin tam ještě nebyl, tak jsem si řekla že se půjdu do bazénu schladit . Přišla jsem ke vstupu do bazénu a tedka cítím jak mi někdo zakryl oči a zeptal se "Kdo jsem ?"
Ten hlas od někud znám !.... "Justin !?"
"Ano jsem to já .Promiň že jsem přišel pozdě .A jak dlouho jsi tu na mě čekala ? "
"To nevadí , no moc dlouho ne . Nestihla jsem ani vlíst do bazénu."
"Aha. Tak tedka pojď semnou do bazénu "
"Dobře poslední v bazéně kupuje zmrzlinu"
Justin řekl"Beru" ! :D
Rozběhli jsme se do bazénu
No a já jsem samozdřejmě vyhrála řekla jsem " Kupuješ mi zmrzlinu ! :D Zase"
"Mě to nevadí jsem rád že ti ju můžu koupit " :)
Potom jsme v tom bazénu byly asi 2 a půl hodiny když v tom přišel taťa a řekl " Alex já a maminka půjdeme ke stánku si koupit oběd půjdeš s nama nebo zůstaneš tu ? Nebo víš co já ti dám peníze a kupte si něco sami "
"Tati já si koupím něco sama "
"Dobře tak já ti dám peníze". Dal mi peníze a odešel .
Vylezli jsme z vody a šli jsme se podívat kde mají něco dobrého na oběd.....
Po obědě jsme šli ještě do moře a byli jsme tam skoro až do večeře .
Potom Justin se mnou šel do hotelu abych se převlékla a pak jsme mohli jít se podívat po městě .....
S Justinem jsem byla celej den , přišla jsem na hotel kolem 11 hodiny, s Justinem jsem se rozloučila a řekl mi že zítra nebude doma musí jet pryč . Odpověděla jsem že to nevadí že se uvidíme pozítří . Naklonil se ke mě a dal mi pusu byla jsem v sedmém nebi ! :) Pak tam stál a čekal než zajdu do hotelu .

|Den 3. v Americe - Los Angles|

Dneska jsem se probudila pozdě hnedka jsem vystartovala z postele a šla na snídani .
Později jsme šli na pláž . Asi v 5 hodin jsme přišli zpět a pojedli jsme a nasedli jsme do autobusu a jeli do Las Vegas když jsme přijeli do města už bylo v plném proudu chvilu jsme tam chodili ale já jsem se chtěla podívat do jednýho obchodu , to jsem ale neměla dělat ! Když jsem vztoupila šla jsem se podívat mezi oblečení u kabinek sták kluk ten kluk mi byl stašně povědomej. Když jsem se na něho víc podívala byl to Justin ! Chtěla jsem jít za ním ale z kabinky vylezla holka a začala Justina líbat ! Cože on chodí s holkou ale vžyt mi říkal že žádnou nemá a že by chtěl mě !? Radši jsem z toho obchodu vylezla a utíkala k autobusu chvilu jsme čekali než všichni přijdou a pak jsme jeli zpátky na hotel . Když jsem otevřela svoje dveře od pokoje vlezla jsem tam a hnedka jsem zavřela . Lehla jsem si na postel a začala jsem brečet . Byla jsem tak zničená , zklamaná a ponížená .......

Pokračování příště .

Návštěvnost >>25

7. ledna 2013 v 19:23 | T-e-r-d-a |  xNáVšTěVNOSTx
31.12. 2012 - 6.1. 2013


Pondeli: 4
Utery: 2
Streda: 4
Ctvrtek: 2
Patek: 4
Sobota: 11
Nedele: 24

Celkem: 51


No není nejlepší ale to jsem tu ještě nebyla aktivní :D

Summer Love 1.Díl

6. ledna 2013 v 14:47 | T-e-r-d-a

Summer Love


Právě začínaly prázdniny a já jsem už vyšla základní školu jelikož to visvědčení bylo celkem dobré rodiče nám koupily zájezd do Ameriky !💋Bože já jsem byla tak ráda ... ♥Když jsme po dlouhé cestě letadlem a pak ještě z letiště do Los Angles přijeli na místo do čtyř hvězdičkového hotelu. Byla jsem štěstím bez sebe a řekla jsem si že už to být lepší nemůže ale ono může .V hotelu ve vstupní hale jsme si s rodiči vyzvedli klíče a šly jsme do výtahu a zmáčkla jsem číslo 5.Až jsme našla svůj pokoj číslo 305 tak jsem se šla podívat za rodiči do jejich pokoje 307 měli ho objedno ode mě .Byla jsem z toho pokoje tak nadšená že jsem si hnedka vybalila věci a převlékla jsem se do plavek a vzala jsem si věci a šla jsem směrem na pláž . Tam jsem si s mamkou natáhla karimatku a šli do vody . Moře bylo krásné a čisté . Když jsem z vody vylezla šla jsem se podívat kousek dál a byl tam bazén tak jsem se tam šla podívat . Šla jsem tak zamyšleně kolem bazénu a v tom najednou do mě někdo žduchl a já spadla do bazénu ! Když jsem chtěla vylést z bazénu pomohl mi chtěla jsem mu říct ať si dává bacha ! ale když jsem se podívala do jeho hnědých očí nevěděla jsem co mám říct. On se mi začal omlouvat a pak mi řekl
"Ahoj jsem Justin" .
Já jsem mu odpověděla "Ahoj jsem Alex"
"Promiň moc mě to mrzí že jsem tě zhodil to bazénu nedával jsem pozor"
"To nevadí , stane se "
"Pojď prosím koupím ti na omluvu zmrzlinu"
"No tak to teda beru "
Potom jsme se procházeli po pláži když v tom na mě volala mamka že už mám jít , že jdeme do hotelu na večeři .
Dala jsem Justinovi telefoní číslo a on mi dal svoje . Potom ještě řekl "Tak ahoj ale až budeš po večeři můžeš jít se mnou ven a ukážu ti co tu máme ! "
"Dobře kolem půl osmé před hotelem Beach "
"Dobře tak zatím Ahoj ".A odešel.
Odpověděla jsem " Ahoj".A šla jsem za mamkou ta se mě samozdřejmě hned ptala "Kdo to byl ? "
Řekla jsem že to je Justin . "Aha" Odpověděla.
A šli jsme na hotel . Když jsem vešla do pokoje hned jsem se převlékla a šla dolů do restaurace na večeři.
Když bylo sedum hodin utíkala jsem na horů do pokoje abych se namalovala a hezky oblékla . Podívala jsem se na mobil abych zistila kolik mám času když tam SMS . Hnedka jsem ji otevřela a tam bylo napsané " Promiň Alex ale nemůžu dorazit protože musím hlídat svoji mladší sestru . Moc mě to mrzí ale můžeme se vidět zítra na pláži u bazénu."
Byla jsem zklamaná ale co život jde dál a můžu ho vidět až zítra , tak jsem šla s rodiči se podívat na chodník slávy a různé památky . Byla jsem z toho nadšená ! všechno se mi líbilo ale ze všeho nejvíce se mi líbí .... no...přece.. Justin !
Pokračování příště..... ✳
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Omlouvám se za pravopisné a slohové chyby :D

Hiatus ? Končí !

6. ledna 2013 v 13:17 | T-e-r-d-a |  ×NEWS×
No takže dávám konec Hiatusu už se budu snažit tady být . Ale
pokud bych to nestíhala tak tu budu muset dát zase hiatus ale to nechci.
Takže se budu snažit abyh tu byla aktivní . :) A chtěla bych aby affs mi
sem napsali jestli chcou být pořád moje affs :)